Nakup nad 399 Kč a získej dopravu ZDARMA!

• Doprava a platba

Výdejní místo:

Nákup do 1000 Kč

Nákup nad 1000 Kč

79 Kč

ZDARMA (do 5 Kg)

29 Kč (Akce)
do 500 Kč

 ZDARMA
od 500 Kč

 

Doprava domů:

Nákup do 1000 Kč

Nákup nad 1000 Kč

49 Kč (Akce)

Zdarma

 


Vlastní rozvoz po Olomouci:

Objednávka do 1000 kč -> 29 Kč
Objednávka nad 1000 Kč -> ZDARMA

 

Způsob dopravy

(Výdejní místo)

Zboží je Vám doručeno na zadanou adresu zvoleného výdejního místa. Pro vyzvednutí zásilky je potřeba kód, který Vám dopravce zašle pomocí SMS a emailu. Pokud zvolíte výdejní místo Z-box, je potřeba mít chytrý telefon a aplikaci Zásilkovna. Chytrý automat Vám na základě aplikace předá zásilku kdykoliv, je dostupný 24/7.

  (Výdejní místo)

Zboží je Vám doručeno na zadanou adresu výdejního místa poboček a jejích partnerů PPL, které zvolíte v objednávce. Pro vyzvednutí zásilky je potřeba kód, který Vám dopravce zašle pomocí SMS a emailu.

 

(Doprava domů)

Zboží je Vám doručeno na zadanou adresu do druhého pracovního dne od předání zásilky dopravci. Před dodáním zásilky jste kontaktováni přepravcem, který vám oznámí čas doručení. V případě Vaší nepřítomnosti je zásilka uložena na nejbližším výdejním místě PPL.

  

 

Způsob platby

Dobírkou

Tuto možnost nenabízíme z důvodu nepřebírání zásilek ze strany zákazníků. Následně nám vznikají vysoké náklady, které pak těžko doháníme. Pro udržení nižších cen na eshopu bylo nutné tuto metodu zakázat.

 

   Platba on-line platební kartou

Po odeslání objednávky jste přesměrování na platební bránu Comgate a vyzvání k platbě kartou. Po úspěšném zaplacení jste informování o dokončení objednávky zpět na našich stránkách. Pokyn k platbě je též zaslán v e-mailu, který obdržíte po odeslání objednávky. Pokud byla platba úspěšně odeslána na konci procesu objednávku, tuto výzvu můžete ignorovat.

 

Platba bankovním převodem

Po odeslání objednávky Vám bude na e-mailovou adresu odeslána zálohová (proforma) faktura s příkazem k úhradě. Doba mezi odesláním platby a jejím připsáním na náš účet je obvykle do 2 pracovních dní z důvodu bankovních převodů (podporujeme okamžité platby). Při platbě předem na účet nejprve čekáme na přijetí platby. Až poté zboží expedujeme.

Číslo bankovního účtu: 2742215018/3030 vedený u Air bank a.s.

 

 

Expedice

Zboží expedujeme v co nejkratší době od obdržení objednávky při platbě kartou, v případě platby bankovním převodem nejprve čekáme na připsání částky na náš bankovní účet. Během sezóny v období října až prosince či v případě mimořádných akcí (den dopravy zdarma, výprodeje) se doba expedice může prodloužit na více pracovních dní.