Doprava nad 500kc zdarma na výdejny DPD!

• Doprava a platba

Doprava na výdejní místo:

Objednávka do 1000 kč -> 79 Kč

Objednávka nad 1000 Kč -> ZDARMA

Objednávka do 1000kč -> 79 Kč

Objednávka do 1000kč -> 49 Kč (Akce)

Objednávka nad 1000Kč -> ZDARMA


Doprava domů:

Objednávka do 1200 kč -> 99 Kč

Objednávka nad 1200 Kč -> ZDARMA

Objednávka do 1200kč -> 99 Kč

Objednávka do 1200kč -> 79 Kč (Akce)

Objednávka nad 1200Kč -> ZDARMA


Vlastní rozvoz po Olomouci:

Objednávka do 1000 kč -> 29 Kč
Objednávka nad 1000 Kč -> ZDARMA

Způsob dopravy

(Výdejní místo)

Zboží je Vám doručeno na zadanou adresu zvoleného výdejního místa. Pro vyzvednutí zásilky je potřeba kód, který Vám dopravce zašle pomocí SMS a emailu. Pokud zvolíte výdejní místo Z-box, je potřeba mít chytrý telefon a aplikaci Zásilkovna. Chytrý automat Vám na základě aplikace předá zásilku kdykoliv, je dostupný 24/7.

  (Výdejní místo)

Zboží je Vám doručeno na zadanou adresu výdejního místa poboček a jejích partnerů DPD, které zvolíte v objednávce. Pro vyzvednutí zásilky je potřeba kód, který Vám dopravce zašle pomocí SMS a emailu.

(Doprava domů)

Zboží je Vám doručeno na zadanou adresu do druhého pracovního dne od předání zásilky dopravci. Před dodáním zásilky jste kontaktováni přepravcem, který vám oznámí čas doručení. V případě Vaší nepřítomnosti je zásilka uložena na nejbližším výdejním místě Zásilkovny.

  

 

Způsob platby

Dobírkou

Tuto možnost nenabízíme z důvodu nepřebírání zásilek ze strany zákazníků. Následně nám vznikají vysoké náklady, které pak těžko doháníme. Pro udržení nižších cen na eshopu bylo nutné tuto metodu zakázat.

Platba on-line platební kartou

Po odeslání objednávky jste přesměrování na platební bránu GoPay a vyzvání k platbě kartou. Po úspěšném zaplacení jste informování o dokončení objednávky zpět na našich stránkách. Pokyn k platbě je též zaslán v e-mailu, který obdržíte po odeslání objednávky. Pokud byla platba úspěšně odeslána na konci procesu objednávku, tuto výzvu můžete ignorovat.

Platba bankovním převodem

Po odeslání objednávky Vám bude na e-mailovou adresu odeslána zálohová (proforma) faktura s příkazem k úhradě. Doba mezi odesláním platby a jejím připsáním na náš účet je obvykle do 2 pracovních dní z důvodu bankovních převodů (podporujeme okamžité platby). Při platbě předem na účet nejprve čekáme na přijetí platby. Až poté zboží expedujeme.

Číslo bankovního účtu

2742215018/3030 vedený u Air bank a.s.

Expedice

Zboží expedujeme v co nejkratší době od obdržení objednávky při platbě kartou, v případě platby bankovním převodem nejprve čekáme na připsání částky na náš bankovní účet. Během sezóny v období října až prosince či v případě mimořádných akcí (den dopravy zdarma, výprodeje) se doba expedice může prodloužit na více pracovních dní.